INLOGGEN
"Het ZKM traject heeft me op heel veel manieren meer inzicht gegeven. Het belangrijkste vind ik dat ik mezelf heb leren kennen en leren accepteren."ROELICT Consultant
Mensen komen bij mij op verhaal. Soms is dat verhaal een puzzel waar ze niet uitkomen, soms is het verhaal al duidelijk, maar niet gelukkig makend. Ik leer de coachée ontdekken wat zijn patronen zijn. Als politicoloog blijft me dat boeien: wat kun je leren van de herhaling? Binnen welke krachtenvelden functioneert de persoon? Hoe werken organisaties en de personen die daar deel van uit maken? Maar bovenal: hoe de persoon daar invloed op krijgt. Ik heb inmiddels veel teams en individuen gecoacht. Het mooiste resultaat is als de persoon of organisatie in het traject de verandering verinnerlijkt; dat ze niet meer op de oude voet verder willen, maar hebben beseft welke rijkdom in de nieuwe koers te vinden is. Contacteer mij via info@sibbel.info voor meer informatie of een afspraak.
LEES MEER
Ik coach je in persoonlijke gesprekken en/of online naar Zin in je werk en (meer of minder) Vaart in je Leven. Het effect is rust in je hoofd en ruimte in je leven. Sinds 1995 begeleid ik mensen in hun werksituatie en in hun loopbaan naar meer grip op en plezier in hun werk en hun leven. ZKM in uitgebreide of verkorte vorm is vaak het beginpunt van een coachtraject. Naast ZKM bied ik je ook mijn kennis en ervaring uit diverse andere opleidingen voor persoonlijke groei en ontwikkeling. Zie mijn website www.vaartinjeleven.nl voor meer informatie.
Mensen bewust maken van hun kracht en mogelijkheden, en zeker ook van hun keuzevrijheid. Dát is mijn drijfveer. Ik haal het beste in je naar boven. Ik ga met jou naar de kern om jou van daaruit tot actie en tot bloei te laten komen. Als zkm-coach begeleid ik je bij keuzes in je werk en leven. Na een zkm-traject weet je wat jou motiveert en waar je van gaat stralen. Maar ook wat je belemmert om jezelf verder te ontwikkelen en belangrijke keuzes te maken.
Je hebt een eerste stap gezet door op zoek te gaan naar een coach. Dit doe je niet voor niets, waarschijnlijk ben je eraan toe om even een pas op de plaats te maken. Mogelijk wil je je carrière een boost geven, persoonlijke belemmeringen aanpakken, assertiever worden, een betere balans tussen werk/privé, samenwerking verbeteren, leiderschapskwaliteiten vergroten of sta je voor een belangrijk keuzemoment in je leven. Gun jezelf dan eens even daarbij stil te staan. Als professional en mens heb je te maken met een veranderende arbeidsmarkt en maatschappij, het is goed te werken aan je persoonlijk welbevinden en ontwikkeling. Met wie ga je in zee? Ik ben ruim 20 jaar werkzaam binnen HR, als adviseur, coach en trainer. Ik weet me makkelijk te begeven op alle niveaus binnen organisaties. Gedurende mijn carrière kwam coaching als vanzelf op mijn pad. Ik heb destijds daardoor besloten me, naast HR, te specialiseren in een unieke begeleidingsmethode. Hiermee verwerf je in korte tijd een beter zelfinzicht, word je meer zelfverzekerd en je krijgt meer grip op je leven, in werk en privé. Spreekt het bovenstaande je aan? Vraag gerust een kennismakingsgesprek aan. Het gesprek vraagt enkel wat van je tijd. We kunnen online of op locatie afspreken. Geef vooral aan wat je voorkeur heeft. Voor meer informatie, zie mijn site Elanhr.nl
Ik ben Psycholoog NIP, registerpsycholoog NIP/Arbeid & Organisatie en geregistreerd ZKM-coach. Met een ruime ervaring als psycholoog, coach en trainer help ik mensen bij hun persoonlijke en professionele ontwikkeling. Ik werk graag in organisaties waar professionele groei hand in hand gaat met individuele koersbepaling. Zodat mensen hun individuele waarden en kwaliteiten op één lijn kunnen brengen met die van de organisatie, hun professie en hun gewenste toekomst. Ook particulieren kunnen bij mij terecht met vragen over hun persoonlijke ontwikkeling en zingeving in loopbaan en leven.
In mijn eigen praktijk, geniet er ik ervan om te zien hoe mensen hun kracht stapje voor stapje hervinden.Maak gerust een afspraak om eens kennis te maken. Voice Dialogue is een prachtige aanvulling op de ZKM om de meerstemmigheid verder uit te werken. Door mijn werk voor de Stichting Leren Motiveren ben ik gespecialiseerd in de begeleiding van hoogbegaafde onderpresteerders. Lesgeven is zelfontdekking: de ZKM opleiding R&A is een boeiende reis met studenten en collega's. Reis je mee?
"Even stilstaan om vooruit te gaan"Dat kan prachtig mbv ZKM. Gefundeerde keuzes maken, vanuit balans, positiviteit en kracht weer in beweging komen of anders omgaan met stress. Dat levert veel op voor jou persoonlijk, als werknemer en voor de werkgever. "inspirerend, persoonlijk, en resultaatgericht," dat is hoe klanten mij omschrijven. Ruim 17 jaar werk ik met de ZKM. Vaak combineer ik de diepgang en inzichten die mensen krijgen vanuit de ZKM met praktische tools uit de MAF training, een combinatie van Mindfulness, ACT en Focussen. Met als resultaat meer eigen regie, positiviteit en een zeer hoge klant tevredenheid. Vanuit mijn praktijk Mijander begeleid ik werknemers metname uit onderwijs, overheid en artsen bij hun persoonlijke- & loopbaanontwikkeling en geef ik de MAF training. Stilstaan bij werk- functionerings- of levensvragen en vanuit hernieuwde inzichten weer in beweging komen. Ik spreek daarbij mensen aan op hun eigen verantwoordelijkheid en veerkracht. Het ZKM zelfonderzoek gebruik ik graag als vertrekpunt bij loopbaanbegeleiding, outplacement trajecten of persoonlijke vragen. Klanten geven terug dat ze de ZKM een laagdrempelige concrete en effectieve werkwijze vinden. Specialisaties:ZKM volwassenen, ZKM jongeren, MAF trainer; het beste van Mindfulness ACT en Focussen, PPR (Persoonlijk Positie Repetoire), Voice Dialog, Loopbaanbegeleiding. Mijander werkt op een unieke locatie; De garage voor persoonlijk onderhoud. Je kan hier fysiek en mentaal terecht voor een APK of om de accu op te laden.In deze voormalige garage zijn twee bedrijven gevestigd; - ErgoFysio, praktijk voor Fysiotherapie en Ergonomisch advies- Mijander; praktijk voor persoonlijke- & loopbaanontwikkeling en training Voor meer informatie: www.mijander.nl of mail naar info@mijander.nl
Rob is eigenaar van ECHT in Gesprek, werkt samen met diverse professionals en is aangesloten bij de netwerkorganisatie Het Communicatiehuys. ECHT in Gesprek begeleidt mensen en teams. Het doel is bereikt als mensen met plezier, rust en focus kunnen leven en werken. Daarmee levert ECHT in Gesprek een positieve bijdrage aan de doelstellingen en duurzame toekomst van organisaties. Klanten benoemen als resultaat: - anders staan in hun leidinggevende functie - zelfbewuster zijn en beter kunnen reflecteren op eigen gedrag - meer verantwoordelijkheid nemen en initiatief tonen- durven benoemen wat er echt speelt - daadwerkelijk in actie komen en passende keuzes maken - meer rust in het dagelijks functioneren Mensen ontdekken hun kwaliteiten, drijfveren en onbewuste gedragspatronen. Daarna wordt dat omgezet in concreet gedrag. Wij geloven niet in een ‘quickfix’ en nemen de tijd om te verdiepen en verankeren. Als begeleidingskundige werkt Rob samen met de betrokkenen in organisaties om hardnekkige, schijnbaar onoplosbare problemen of patronen duidelijker te maken, zodat hier ruimte en verandering in kan komen. De thema’s zijn:leiderschapsontwikkeling, teamcoaching, organisatieverandering, werkstress, loopbaanbegeleiding. Het opzetten van interne academy's bij organisaties behgoort tot de mogelijkheden evenals het verzorgen van intervisie en supervisie. Voor meer informatie verwijzen we je naar de website: www.echtingesprek.nl
Dat mensen zelf antwoorden vinden op loopbaan- en levensvragen is mijn passie en wens. Met veel plezier begeleid ik personen en teams, ook met de ZKM. Vanuit een breed referentiekader (o.a. medische wereld, juristerij, professionals in de bouw- en bankwereld) krijgen cliënten een klankbord en spiegel die hen verder helpt en brengt. De ZKM geeft daarbij een stevige theoretische en methodische onderbouwing. Daarnaast put ik uit mijn jarenlange praktijkervaring. Na vele vruchtbare jaren als partner van Quamens en Meijer Consulting Group (Utrecht) doe ik het nu rustiger aan.
Mijn aanpak is doortastend en warm met een gezonde balans tussen een serieus zelfonderzoek en ruimte voor humor. ZELF ZELF ZELFMet een ZKM-traject krijg je altijd een helderder beeld van jouzelf. Je vindt je eigen weg naar je echte zelf om van daaruit een beweging te maken die jij ook zelf in gang zet. Jij bent expert over jouzelf, en ik over mensen in het algemeen en over deze mooie ZKM-methodiek. Jij bent aan zet. Ik begeleid. Van mens tot mens. Last van perfectionisme? onzekerheid? onrust? heb je het gevoel dat je meer in je mars hebt maar jezelf ergens tegen houdt? Of ben je een (jonge) professional en wil je jezelf in deze rol beter leren kennen? Als adviseur of als leidinggevende. Wat wordt er van mij verwacht en hoe kan ik hier op mijn eigen manier invulling aan geven? Wie ben ik en wie wil ik zijn? Een ZKM-traject is een cadeau voor jezelf in elke fase van je carriere.
Als holistisch psycholoog werk ik in en vanuit mijn camper op een mooie rustige plek in de Noord-Hollandse natuur. Als mens sta je namelijk niet los van de natuur, je bént natuur. Ieder mens heeft zijn eigen unieke natuur. Het is mijn levensmissie om te worden wie ik werkelijk ben en om anderen te helpen worden wie zij werkelijk zijn, zodat we samen de wereld een beetje mooier kunnen maken. Als holistisch psycholoog kijk ik samen met jou naar wie je bent als geheel: mentaal-emotioneel, sociaal, fysiek en spiritueel. Deze vier lagen zijn met elkaar verbonden en klachten staan dan ook niet op zichzelf. Ik luister naar je zonder oordeel, zodat je de ruimte krijgt om echt contact te maken met jezelf. We onderzoeken wie je bent geworden vanuit je aanleg en de wisselwerking met wat je hebt meegemaakt in heden en verleden. Dit verbinden we met je verlangen voor de toekomst. Wat heb jij nodig om meer te kunnen worden wie je werkelijk bent en welke automatische gedragspatronen remmen je steeds? Door op alle vier de lagen te werken - persoonlijk, fysiek, sociaal en spiritueel, groei je naar een nieuwe balans. De samenwerking tussen de fysieke, mentaal-emotionele, sociale en spirituele dimensies kan soms wel een steuntje in de rug gebruiken. Daarom heb ik me naast de psychologie ook gespecialiseerd in klassieke homeopathie, kruidengeneeskunde en healing. Het is geweldig om te ervaren hoe je de levenskracht opnieuw vrij kunt laten stromen door fysieke of emotionele blokkades op te lossen met behulp van deze geneeswijzen. Ik help je graag om je gezondheid, geluk en welbevinden duurzaam te vergroten. Voor meer informatie verwijs ik je graag naar mijn website https://www.zoryapsycholoog.nl
32 jaar werkte ik als management consultant/partner bij Ernst & Young Consulting en gaf ik tevens leiding aan vele consultants. Vanaf 2005 werk ik als ZKM Coach en heb ik meer dan 140 succesvolle coaching trajecten begeleid. Veel cliënten hebben ervaren dat ze zich persoonlijk verder kunnen ontwikkelen. Ze hebben ontdekt dat ze verrassend veel meer invloed kunnen hebben op hun eigen leven, dan ze eerder dachten.Ze voelen zich energieker en ervaren meer vrijheid. Jou dat ook laten ontdekken is mijn motivatie als persoonlijke coach. Cliënten komen uit het bedrijfsleven, de overheid, de advocatuur, de rechterlijke macht, het openbaar ministerie, de media. Cliënten zijn ook ondernemers, ZZP’ers, studenten en ouders. Zie verder www.zkmcoaching.nl en mijn LinkedIn account
'Ook de meester blijft leerling van het leven' Hoe kun je leren van je eigen levenservaringen? Dat is de vraag die ik voortdurend stel, aan mezelf en aan mijn coachees en opdrachtgevers. Je leert het meest van ervaringen van binnenuit. Het leven is niet maakbaar, maar je kunt wel kijken naar mogelijkheden om zelf betekenis en richting te geven aan jouw zelfverhaal. Stem geven aan wie je werkelijk bent Lange tijd heb ik met hart en ziel gewerkt in verschillende functies in de gehandicaptenzorg, het onderwijs en de politie. Vaak heb ik daar gepioneerd en leerervaringen verder gebracht. Via HRM-functies rolde ik het vakgebied van coaching en supervisie in. Ik wil daarmee mensen in de positie brengen zelf stem te geven aan wie zij werkelijk zijn. Mijn leerervaringen deel ik ook in mijn boeken. In het boek Narratief Coachen, de kracht van het Zelfverhaal, dat ik samen met Toos van Huijgevoort schreef, hebben we het o.a. coachingsproces met de ZelfKennisMethode beschreven. Eigen verhaal ontwikkelen Nu heb ik mijn eigen coachpraktijk voor narratieve begeleiding; Koren Visie. Met een creatieve en verhalende aanpak begeleid ik mensen om hun eigen verhaal verder te ontwikkelen. Daarbij laat ik je zélf ontdekken wat bij jou past, zodat je zelf weer de regie kunt voeren. Meer weten? Ieder verhaal start met een goed begin. Een kop koffie doen? Je bent van harte welkom! Gea Koren (06-14 111 444) www.korenvisie.nl
Na jarenlang werkzaam te zijn geweest als HR manager en directeur binnen de profit en de non profit sector heb ik 10 jaar geleden de stap gezet naar wat mij in al die functies het meest boeide: mensen begeleiden zodat zij (weer) met plezier naar hun werk gaan. Ik sta samen met je stil bij wat je bezighoudt, bij wat je zoekt en bij wat je belemmert; in het volste vertrouwen dat we samen tot de kern komen waar het bij jou om draait. Van daaruit creeëren we een nieuw perspectief. Duurzaam inzetbaar door reflectie. Naast de ZKM ben ik gecertificeerd als Vocie Dialogue coach, mindfulnesstrainer en coach voor de begeleiding van chronische stress.
Als therapie voor jouw gevoel te ver gaat, maar een zelfonderzoek zinvol kan zijn. Mijn passie is mensen te ondersteunen op belangrijke (keuze-)momenten in hun leven. In een sfeer van vertrouwen samen op zoek te gaan naar wie ze in hun diepste wezen zijn. In de kern is ieder mens goed en kan iedereen ingesleten gedragspatronen omzetten in een bron van kracht. Ook als iemand het even niet meer ziet zitten, burnout raakt of op een zijspoor is gezet. Het vergroten van draagkracht en effectiviteit staat centraal in mijn manier van coachen. Via wederzijds respect, milde confrontatie en meer zelfinzicht op weg naar zelfacceptatie. What do you want to do ? New mailCopy
Het mooiste inzicht is zelfinzicht en daar helpt de ZKM je geweldig bij! Ik werk graag met de ZKM omdat de gesprekken de diepte in gaan en onbewuste motieven inzichtelijk worden. Een ZKM traject helpt goed bij dreigende overbelasting, rouw en lastige loopbaanvragen. And btw, I also work entirely in English, often with highly skilled migrants. In my role as ZKM coach, I work independently. https://www.verduinhr.nl - https://runningrita.nl
Meestal gaat het erom dat je graag iets wilt veranderen – in je werk, je functioneren, je welzijn - terwijl je dat niet voor elkaar krijgt. Het voelt dan alsof je vastzit in een bepaald patroon. Dit coaching traject zet je in korte tijd doelgericht weer in beweging. En dat kan heel erg bevrijdend zijn en uitval voorkomen. Het traject is bedoeld voor mensen die zich verder willen ontwikkelen en het gevoel hebben dat het beter kan of dat ze ‘vast te zitten’. Je vraagt je bijvoorbeeld af: Hoe kan ik beter omgaan met de toegenomen werkdruk na mijn promotie? Waarom heb ik de laatste tijd het gevoel vast te zitten? Ik kom de laatste tijd niet tot mijn recht, wat maakt mij onzeker, wat belemmert mij? Dit zijn maar voorbeelden.
Stimuleren van eigenheid in al zijn facetten, daar geloof ik in. Dat gebeurt in een goed begeleidingstraject met een dubbele klik: Tussen begeleider en klant, en tussen gebruikte methode(n) en klant.Daarbij streef ik blijvende resultaten na met een goed onderbouwde aanpak. Een die verschillende perspectieven belicht: manifest, latent, verstand gevoel, ...Waarom dieper en langer begeleiden dan nodig is? Of waarom aan de oppervlakte blijven modderen als (soms schurende en confronterende) diepgang nodig is voor een doorbraak?Daarom bied ik naast de 'reguliere' Zelfkonfrontatiemethode (ZKM) en het Persoonlijk Positie Repertoire (PPR) ook zelf ontwikkelde korte interventies aan met de ZelfVerbinders. ZelfVerbinders bieden heel snel inzicht en actie, gericht op een relevant thema zoals bijvoorbeeld Onderwijs, Vitaliteit, Werkfitheid, Verbinding aan Werk of Verlies. Op de volgende site is nog veel meer interessante informatie te vinden:www.essenceiam.nl
Op een heldere en systematische manier onderzoeken wie je bent en wat je drijft is waarin ik jou met de methode van de ZKM begeleid. Om jou vanuit eigen regie een stap vooruit te laten zetten, weer in beweging te krijgen. 06-81484775 michele@richter-coaching.nl
Ook opgeleid in Voice Dialogue, Focussen, Mindfulness & Compassie-training, oplossingsgerichte gesprekstechnieken en CSR-methode (begeleiding bij stress en burn-out). Ruim 20 jaar managementervaring. (Loopbaan) coach. Gecertificeerd begeleider bij stress en burn-out. Gecertificeerd mindfulnesstrainer. Erkend Compassietrainer.
Vul alle verplichte velden in.