INLOGGEN
"Het ZKM traject heeft me geleerd mijn emoties te waarderen en beheren. Meer van mijn innerlijke kracht gebruik te maken en me zelfverzekerder te voelen."GIULIANMedewerker Klantenservice
Locatie: Akousticum
Thema: Zichtbaarheid
Het coachen en trainen van mensen in hun ontwikkeling ,persoonlijk en professioneel, is mijn passie en mijn werk. Met de ZKM methodiek kan ik met deze passie goed uit de voeten, vanuit het volgende idee: Ieder mens heeft een verlangen om een zinvolle bijdrage te leveren aan de eigen ontwikkeling, de organisatieontwikkeling en de maatschappij. M.b.v. de ZKM wordt gewerkt naar deze visie- ontwikkeling vanuit het eigen levensverhaal en tevens wordt vanuit dit verhaal licht geworpen op de dieperliggende patronen die iemand nog weerhouden (we gaan op zoek naar wat er al is, maar wat er nog niet mag zijn).Het is steeds weer prachtig om te zien welke stappen mensen zetten om meer keuzevrijheid te creëren in hun leven. Want vanuit keuzevrijheid is ieder mens in staat te kiezen voor een in toenemende mate vervullend leven, waarin hij of zij kan voelen dat 'het klopt'.
LEES MEER
In mijn eigen praktijk, geniet er ik ervan om te zien hoe mensen hun kracht stapje voor stapje hervinden.Maak gerust een afspraak om eens kennis te maken. Voice Dialogue is een prachtige aanvulling op de ZKM om de meerstemmigheid verder uit te werken. Door mijn werk voor de Stichting Leren Motiveren ben ik gespecialiseerd in de begeleiding van hoogbegaafde onderpresteerders. Lesgeven is zelfontdekking: de ZKM opleiding R&A is een boeiende reis met studenten en collega's. Reis je mee?
Na jarenlang werkzaam te zijn geweest als HR manager en directeur binnen de profit en de non profit sector heb ik 10 jaar geleden de stap gezet naar wat mij in al die functies het meest boeide: mensen begeleiden zodat zij (weer) met plezier naar hun werk gaan. Ik sta samen met je stil bij wat je bezighoudt, bij wat je zoekt en bij wat je belemmert; in het volste vertrouwen dat we samen tot de kern komen waar het bij jou om draait. Van daaruit creeëren we een nieuw perspectief. Duurzaam inzetbaar door reflectie. Naast de ZKM ben ik gecertificeerd als Vocie Dialogue coach, mindfulnesstrainer en coach voor de begeleiding van chronische stress.
'Ook de meester blijft leerling van het leven' Hoe kun je leren van je eigen levenservaringen? Dat is de vraag die ik voortdurend stel, aan mezelf en aan mijn coachees en opdrachtgevers. Je leert het meest van ervaringen van binnenuit. Het leven is niet maakbaar, maar je kunt wel kijken naar mogelijkheden om zelf betekenis en richting te geven aan jouw zelfverhaal. Stem geven aan wie je werkelijk bent Lange tijd heb ik met hart en ziel gewerkt in verschillende functies in de gehandicaptenzorg, het onderwijs en de politie. Vaak heb ik daar gepioneerd en leerervaringen verder gebracht. Via HRM-functies rolde ik het vakgebied van coaching en supervisie in. Ik wil daarmee mensen in de positie brengen zelf stem te geven aan wie zij werkelijk zijn. Mijn leerervaringen deel ik ook in mijn boeken. In het boek Narratief Coachen, de kracht van het Zelfverhaal, dat ik samen met Toos van Huijgevoort schreef, hebben we het o.a. coachingsproces met de ZelfKennisMethode beschreven. Eigen verhaal ontwikkelen Nu heb ik mijn eigen coachpraktijk voor narratieve begeleiding; Koren Visie. Met een creatieve en verhalende aanpak begeleid ik mensen om hun eigen verhaal verder te ontwikkelen. Daarbij laat ik je zélf ontdekken wat bij jou past, zodat je zelf weer de regie kunt voeren. Meer weten? Ieder verhaal start met een goed begin. Een kop koffie doen? Je bent van harte welkom! Gea Koren (06-14 111 444) www.korenvisie.nl
Mensen bewust maken van hun kracht en mogelijkheden, en zeker ook van hun keuzevrijheid. Dát is mijn drijfveer. Ik haal het beste in je naar boven. Ik ga met jou naar de kern om jou van daaruit tot actie en tot bloei te laten komen. Als zkm-coach begeleid ik je bij keuzes in je werk en leven. Na een zkm-traject weet je wat jou motiveert en waar je van gaat stralen. Maar ook wat je belemmert om jezelf verder te ontwikkelen en belangrijke keuzes te maken.
Zoek je een ervaren ZKM-coach in Amsterdam? Je voelt de wens jezelf en je eigen verhaal te onderzoeken, omdat je van binnenuit wilt kiezen en in beweging komen? Je richt je te vaak op de wensen van anderen en komt onvoldoende zelf uit de verf? Met een ZKM-zelfonderzoek integreer je cognitief inzicht over jezelf met emotionele groei. Ik word altijd prettig verrast door de organische stappen die mensen zetten, door de kracht en de diepte van de methodiek. Mijn ervaring is dat de ZKM mensen altijd dichterbij zichzelf brengt, met meer focus en ontspanning. Mijn specialisatie is: preventie en burn-out gerelateerde vragen, loopbaanheroriëntatie, vragen rond samenwerking, communicatie en functioneren (in een team) en vragen rond zingeving. Mijn stijl is: vertrouwenwekkend, stevig en liefdevol, zonder oordeel, werkend vanuit gelijkwaardigheid en met oog voor heldere doelen, verbinding en transparantie. Naast de ZKM werk ik met de meerstemmigheid van de Voice Dialogue, kernkwadranten van Ofman, mindfulness en lichaamsgerichte oefeningen en ademtraining. Meer weten? Je bent welkom voor meer informatie of kennismaking.
Mijn blijvende verwondering in het werken met de ZKM. Ik vind het fantastisch dat door deze methodiek mijn clienten wijsheid in zichzelf vinden. Sinds 1980 zijn zovele verhalen levend geworden en in beweging gekomen. Loopbaanvragen, zingevingsvragen, maar ook de essentiele groeivragen zoals: Wie ben nu eigenlijk?, Wat wil ik met mijn leven, mijn partner? Hoe komt het dat ik mijn eigen behoeften nog steeds opgeef, en dienstbaar blijf waar ik behoefte zie? Wat maakt dat bepaalde conflicten telekens in mijn leven terugkomen? Allemaal vragen waar in essentie het antwoord al in het verhaal van de client besloten ligt. En de ZKM maakt het zichtbaar. Ik hoef niet te steunen op mijn interpreatatie als waarheden. Met de ZKM kan ik al mijn aandacht inzetten om nieuwsgierig en voelend mijn klant volgen. Meer over ons weten kijk op www.reflection-action.nl
Uitgangspunt is jouw unieke verhaal. Samen onderzoeken we de betekenis. In korte tijd word je, je bewust van innerlijke drijfveren; van kennis die deels verborgen was. Je zet nieuwe inzichten om in heldere en concrete stappen. Inzicht gevend, vanuit eigen deskundigheid. Je krijgt meer grip op je leven. Het geeft je weer energie. Zonder (onbewuste) concessies aan jezelf! De ZKM is een prachtige methode die echt van binnenuit verandering en beweging brengt. Voor mijn vaak hoogbegaafde en/of hoog-sensitieve klanten is de aandacht voor hun gevoelens en levensverhaal, de ordening en het ontdekken van de rode draad in een gelijkwaardig contact, een manier om weer grip te krijgen. Met de Zelfverbinders van Essenceiam, een op de ZKM gebaseerde tool kun je ook inzoomen op een thema; Werk of Vitaliteit. Snel, kort en grondig geeft dat weer perspectief en zicht op je energie balans. De Zelfverbinder Werkfit kan ook ingezet worden ten behoeve van UWV-trajecten. De compacte ZelfReflector van Medina gericht op Zingeving en Levenskunst sluit aan bij de zingevingsvragen die mijn klanten bezighouden en kan richting geven in de zoektocht naar betekenis. Met andere ZKM coaches met een hart voor onderwijs zet ik mij in om het zelfonderzoek meer bekendheid te geven als professionaliseringsactiviteit voor leraren. Neem eens een kijkje op: https://www.talenteerjezelf.com/
Rob is eigenaar van ECHT in Gesprek, werkt samen met diverse professionals en is aangesloten bij de netwerkorganisatie Het Communicatiehuys. ECHT in Gesprek begeleidt mensen en teams. Het doel is bereikt als mensen met plezier, rust en focus kunnen leven en werken. Daarmee levert ECHT in Gesprek een positieve bijdrage aan de doelstellingen en duurzame toekomst van organisaties. Klanten benoemen als resultaat: - anders staan in hun leidinggevende functie - zelfbewuster zijn en beter kunnen reflecteren op eigen gedrag - meer verantwoordelijkheid nemen en initiatief tonen- durven benoemen wat er echt speelt - daadwerkelijk in actie komen en passende keuzes maken - meer rust in het dagelijks functioneren Mensen ontdekken hun kwaliteiten, drijfveren en onbewuste gedragspatronen. Daarna wordt dat omgezet in concreet gedrag. Wij geloven niet in een ‘quickfix’ en nemen de tijd om te verdiepen en verankeren. Als begeleidingskundige werkt Rob samen met de betrokkenen in organisaties om hardnekkige, schijnbaar onoplosbare problemen of patronen duidelijker te maken, zodat hier ruimte en verandering in kan komen. De thema’s zijn:leiderschapsontwikkeling, teamcoaching, organisatieverandering, werkstress, loopbaanbegeleiding. Het opzetten van interne academy's bij organisaties behgoort tot de mogelijkheden evenals het verzorgen van intervisie en supervisie. Voor meer informatie verwijzen we je naar de website: www.echtingesprek.nl
Dat mensen zelf antwoorden vinden op loopbaan- en levensvragen is mijn passie en wens. Met veel plezier begeleid ik personen en teams, ook met de ZKM. Vanuit een breed referentiekader (o.a. medische wereld, juristerij, professionals in de bouw- en bankwereld) krijgen cliënten een klankbord en spiegel die hen verder helpt en brengt. De ZKM geeft daarbij een stevige theoretische en methodische onderbouwing. Daarnaast put ik uit mijn jarenlange praktijkervaring. Na vele vruchtbare jaren als partner van Quamens en Meijer Consulting Group (Utrecht) doe ik het nu rustiger aan.
Ben Schimmel werkt als coach voor Qompaz. Ben laat al 30 jaar organisaties, teams en individuele professionals succesvoller en vruchtbaarder functioneren. Hij doet dit primair door het coachen van het individu bij de verdieping van het zelfinzicht. Ben gaat met de professional op zoek naar zijn of haar drijfveren, verlangens, kwaliteiten, flow maar ook naar belemmerende ervaringen. Vanuit dit verkregen inzicht volgt de vertaalslag naar de wenselijke situatie in werk en privéleven en volgt begeleiding bij het realiseren van deze doelen. Ook bij coaching in teamverband kiest Ben bij de start ervoor om aandacht aan de individu te besteden. Samen met de professional gaat Ben eerst op zoek naar het zelfinzicht in kennis, talent, ambitie en naar zijn of haar drijfveren. Van hieruit begeleidt hij de individuen om dit te vertalen in teamlidverantwoordelijkheid en het team in een gezamenlijke teamprestatie. Ben is een integere en betrokken coach en weet door zijn rustige en betrokken uitstraling makkelijk het vertrouwen te winnen.
Als zelfstandig ZKM Consultant werk ik graag met mensen die voor een belangrijk (loopbaan)keuzemoment staan. Het gebruik van de ZKM methode helpt deze keuze weloverwogen te nemen en ambities waar te maken. Ook werkt de ZKM prima als overbelasting dreigt. Ik ben inhoudelijk gespecialiseerd in rouwverwerking en stressgerelateerde klachten (burn-out). Ik werk grotendeels als Project Manager bij FRISS, een snelgroeiend ICT bedrijf in Utrecht. Mijn ZKM werk doe ik als zelfstandig ZKM-coach. Ik heb in profit en non-profit organisaties gewerkt. Ik word gelukkig van de ZKM gesprekken omdat ze de diepte in gaan en onbewuste motieven inzichtelijk maken. Een klant met een groter zelfinzicht de deur uit zien gaan is dankbaar werk. Ik ben actief op diverse Social Media en vind een deel van mijn klanten via die weg alsook via mijn weblog. Hgrt, Rita http://www.verduinhr.nl - http://runningrita.nl
Ik geef les binnen de opleiding Z&W. Daarnaast coach ik vanuit mijn eigen praktijk docenten, medewerkers en teams. Ik ervaar nog vaak verbazing en verwondering over het effect van de methode op de groei van personen en teams. In mijn praktijk ontmoet ik mensen, het zijn meestal intense ontmoetingen. We lopen een stukje samen op. Dankzij de methode blijf ik in mijn kracht namelijk mijn inlevingsvermogen en betrokkenheid. Ik kom niet in mijn valkuil; het willen helpen en oplossen. Dat kunnen en doen ze zelf, met behulp van de ZKM…..
Stimuleren van eigenheid in al zijn facetten, daar geloof ik in. Dat gebeurt in een goed begeleidingstraject met een dubbele klik: Tussen begeleider en klant, en tussen gebruikte methode(n) en klant.Daarbij streef ik blijvende resultaten na met een goed onderbouwde aanpak. Een die verschillende perspectieven belicht: manifest, latent, verstand gevoel, ...Waarom dieper en langer begeleiden dan nodig is? Of waarom aan de oppervlakte blijven modderen als (soms schurende en confronterende) diepgang nodig is voor een doorbraak?Daarom bied ik naast de 'reguliere' Zelfkonfrontatiemethode (ZKM) en het Persoonlijk Positie Repertoire (PPR) ook zelf ontwikkelde korte interventies aan met de ZelfVerbinders of de NX11. ZelfVerbinders bieden heel snel inzicht en actie, gericht op een relevant thema zoals bijvoorbeeld Onderwijs, Vitaliteit, Werkfitheid, Verbinding aan Werk of Verlies. Wil je eens "spelen" met de ZKM? Probeer dan de (gratis en online) NX11 maar eens! (www.nx11.nl). Op de volgende site is nog veel meer interessante informatie te vinden:www.essenceiam.nlzkmopmaat.nlwww.nemotiveren.nl
Ik coach je in persoonlijke gesprekken en/of online naar Zin in je werk en (meer of minder) Vaart in je Leven. Het effect is rust in je hoofd en ruimte in je leven. Sinds 1995 begeleid ik mensen in hun werksituatie en in hun loopbaan naar meer grip op en plezier in hun werk en hun leven. ZKM in uitgebreide of verkorte vorm is vaak het beginpunt van een coachtraject. Naast ZKM bied ik je ook mijn kennis en ervaring uit diverse andere opleidingen voor persoonlijke groei en ontwikkeling. Zie mijn website www.vaartinjeleven.nl voor meer informatie.
Persoonlijk, praktisch en effectief: zo omschrijven klanten hun ervaring met mij. Dat zit in mijn aard en dat zit ook in de keuze voor mijn coachprogramma. Ik werk met de ZKM in combinatie met het programma 'Uit je hoofd, in je lijf' (www.uitjehoofd-injelijf.nl). Een ideale combinatie om vanuit diepgaande inzichten over jezelf, iedere dag weer praktisch om te gaan met het managen van je emoties en het vinden en vasthouden van je balans. Hierdoor kun je vanuit basisrust en vertrouwen effectieve keuzes maken in werk en leven. Een integraal programma gericht op denken, voelen en doen!
Mensen komen bij mij op verhaal. Soms is dat verhaal een puzzel waar ze niet uitkomen, soms is het verhaal al duidelijk, maar niet gelukkig makend. Ik leer de coachée ontdekken wat zijn patronen zijn. Als politicoloog blijft me dat boeien: wat kun je leren van de herhaling? Binnen welke krachtenvelden functioneert de persoon? Hoe werken organisaties en de personen die daar deel van uit maken? Maar bovenal: hoe de persoon daar invloed op krijgt. Ik heb inmiddels veel teams en individuen gecoacht. Het mooiste resultaat is als de persoon of organisatie in het traject de verandering verinnerlijkt; dat ze niet meer op de oude voet verder willen, maar hebben beseft welke rijkdom in de nieuwe koers te vinden is. Contacteer mij via info@sibbel.info voor meer informatie of een afspraak.
Naast kennis en vaardigheden neem je ook je eigen ervaringen en persoonlijke verhaal mee naar het werk. Ervaar je problemen op je werk en kom je daar alleen of met je team niet uit dan kan hulp van buitenaf zinvol zijn. Sinds 1 januari 2017 werk ik als coach en neem hierbij mijn kennis en ervaring mee die ik de afgelopen 35 jaar als orthopedagoog en gezondheidszorg psycholoog, heb opgedaan. Ik bied hulp bij persoonlijke werkproblemen. Denk hierbij onder andere aan: veel piekeren over je werk, het gevoel hebben dat er weinig samenwerking is of dat je stem niet uit de verf komt in het team.En je bent ook van harte welkom als jij in je werk nog beter wilt functioneren dan je nu al doet of jij je goed wilt voorbereiden op een andere functie bijvoorbeeld als leidinggevende. In mijn coaching werk ik vanuit eigen ervaringen in de dagelijkse praktijk. De ZKM en PPR staan daarin centraal. Op basis hiervan ontdek je zelf je kwaliteiten, drijfveren en onbewuste gedragspatronen. Acceptatie van wie je bent en het bieden van veiligheid zijn basisvoorwaarden in mijn werk. Luisteren, doorvragen en jou stimuleren moeilijke stappen te nemen in je veranderingsproces zijn mijn belangrijkste kwaliteiten. Maatwerk, diepgang en als resultaat met plezier, rust en focus werken staan centraal in mijn werk. ‘Een niet-oordelende blik kan je helpen jezelf beter te leren kennen’. Drs. Paulien van Kessel-Perik www.paulienvankessel.nl
Als persoonsgericht holistisch psycholoog, coach en yin yoga docent kijk ik samen met jou naar wie je bent als geheel: persoonlijk, sociaal, fysiek en spiritueel. Deze vier lagen zijn met elkaar verbonden en klachten staan dan ook niet op zichzelf. Ik luister naar je zonder oordeel, zodat je de ruimte krijgt om echt contact te maken met jezelf. We onderzoeken wie je bent geworden vanuit je aanleg en de wisselwerking met wat je hebt meegemaakt in heden en verleden. Dit verbinden we met je verlangen voor de toekomst. Wat heb jij nodig om meer te kunnen worden wie je werkelijk bent en welke automatische gedragspatronen remmen je steeds? Door op alle vier de lagen te werken - persoonlijk, fysiek, sociaal en spiritueel, groei je naar een nieuwe balans. Je verbetert je gezondheid, geluk en welbevinden, ook op de lange termijn. Nieuwsgierig? Voor meer informatie verwijs ik je graag naar mijn website www.libra-coaching.nl.
Als therapie voor jouw gevoel te ver gaat, maar een zelfonderzoek zinvol kan zijn. Mijn passie is mensen te ondersteunen op belangrijke (keuze-)momenten in hun leven. In een sfeer van vertrouwen samen op zoek te gaan naar wie ze in hun diepste wezen zijn. In de kern is ieder mens goed en kan iedereen ingesleten gedragspatronen omzetten in een bron van kracht. Ook als iemand het even niet meer ziet zitten, burnout raakt of op een zijspoor is gezet. Het vergroten van draagkracht en effectiviteit staat centraal in mijn manier van coachen. Via wederzijds respect, milde confrontatie en meer zelfinzicht op weg naar zelfacceptatie. What do you want to do ? New mailCopy
Vul alle verplichte velden in.